ANA SAYFA
  |  HAKKIMIZDA
  |  PROJELER
  |  KURUMSAL
  |  IK KARİYER
  |  SAĞLIKLI YAŞAM FORMU

 PROJELER
 
Med Clup

 

Neden Med Clup?


Med Clup’ın koşulsuz müşteri güvenliği ilkesi doğrultusunda veri tabanımızda saklanan tüm kişisel ve tıbbi bilgileriniz gizli tutulacaktır.

Med Clup size ve  ailenize 1 yıl boyunca:

 

* Sağlık ve Organizasyon konusunda uzman ekipten oluşan özel bir çağrı merkeziyle 7 gün 24 saat kesintisiz, genel ve özel sağlık danışmanlığı sunar.

 

* Geçmiş tıbbi bilgileriniz doğrultusunda size özel Bilgi-Belge Arşivi oluşturulur ve istendiğinde ulaşabilmek için tüm bilgileriniz kayıt altına alınır.

 

* Herhangi bir hastalık durumunda, sistemde saklanan bilgileriniz çerçevesinde takip ve kontrol sağlanır.

 

* Acil durumlarda 7/24 ücretsiz ambulans hizmeti verilir.

 

* Önemli hastalıklarda, yurtiçinde ve yurtdışında konusunda uzman doktor ve hastanelerden sağlık kayıtlarınız göz önünde bulundurularak ikinci görüş alınır ve görüşün alınması için tüm iletişim organizasyonu Med Clup tarafından sağlanır.

 

* Her türlü tıbbi sorunda Med Clup’e danışabilirsiniz.

 

* Randevularınızın organize edilmesi için Med Clup Hizmet Hattı'nı arayabilirsiniz.

 

Check-Up
Med Clup üyeliğiniz birinci sınıf özel hastanelerimizde yapılacak olan check-up’ınız ile başlıyor.


Check-up’ınızın içerisinde yer alan bir çok tahlil, görüntüleme, tanı ve muayenelerinizin ardından uzman hekim tarafından a’dan z’ye genel kontrolden geçerek aklınıza takılan tüm sorularınızı bire bir hekiminize sorarak check-up’ınız hakkında tüm bilgileri süzgeçten geçirebileceksiniz.

 

Acil İlaç Temini

Med Clup,eczanelerden reçetesiz alınabilecek ilaçları eczaneden temin ederek özel kurye hizmeti ile üyenin evine yada iş yerine teslimat yaparak zaman kaybını ortadan kaldırmış olur.

 

Evinize doktor hizmeti

Her türlü sağlık sorununuz için hazır bekleyen doktor ve hemşirelerimiz size bir telefon kadar yakın. 7 gün, 24 saat arayabilir, dilerseniz evinize çağırabilirsiniz.

 

Sorunla ilgili doktor ve sağlık kuruluşlarına yönlendirme

Med Clup sağlık sorunlarınızda size doğru sağlık kuruluşları ya da konusunda uzman doktorlar arasından seçenekler sunabilir, dilerseniz randevunuzu organize eder.

7 / 24 tıbbi danışmanlık hizmeti

Med Clup uzman kadrosu, tüm sağlık sorunlarınız için size bir telefon kadar yakın. 7 gün, 24 saat arayabilir, sağlığınızla ilgili her konuda bilgi alabilir, danışabilirsiniz.

Sağlık kuruluşlarında size özel avantajlar

Med Clup, hastane, eczane, laboratuvar, görüntüleme merkezi ve doktorlardan oluşan bir çok anlaşmalı sağlık kuruluşunda size özel avantajlar sunar.

 

7 / 24 acil ambulans

Acil durumlarda 7 gün, 24 saat ambulans isteyebilirisiniz. Size özel tıbbi bilgi-belge arşivi anında ambulansa ve gidilecek sağlık kuruluşuna aktarılır.

Evinizde bakım ve sağlık kuruluşlarında tedavi organizasyonu

Med Clup, hasta bakımı, serum, pansuman, yatak, tüp,fizyoterapi gibi evde müdahale gerektiren her türlü hizmeti sizin için organize eder.

Size özel tıbbi bilgi-belge arşivi

Üyeliğiniz süresince Med Clup’a bilgisini verdiğiniz tahlil sonuçları, röntgen filmi gibi tıbbi belgelerinizi Med Clup sizin için saklar, tedavi süreciniz ve sağlığınız kontrol altında olur.

Periyodik kontrol takibi

Med Clup periyodik kontrollerinizi, tahlil ve aşılarınızı SMS ya da e-mail yoluyla size hatırlatır.